Yüklemeyi Kapat
  • ISO Sertifikalı Bir Kuruluştur

  • 1999'dan Beri

Redexi Tanıyın

REDEXİ

Redexi Nedir?

2016 yılında Bitkiden Doğal Yaşam Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi’nin bünyesine dahil olan Redexi markası altında yüksek kalitede kozmetik ürünleri, cilt bakım ve vücut bakım ürünleri, takviye edici gıda ve apiterapi ürünleri tüketicilere sunulmaktadır. Bitkiden Doğal Yaşam Ürünleri bünyesinde faaliyet gösteren araştırmacılar, kimyagerler ve eczacılardan oluşan ARGE ekipleri tarafından geliştirilen ürünler hem iç pazarda hem de uluslararası pazarda tüketicinin ihtiyaçları dikkate alınarak Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan modern üretim tesislerinde tamamen yerli ve milli imkanlar kullanılarak üretilmektedir. Redexi ürünleri Bitkiden Doğal Yaşam Ürünleri’nin fabrika satış mağazaları ve ülke genelinde 81 ilde bulunan satış noktalarına ek olarak tüm ulusal sanal mağazalarda tüketicinin beğeni ve kullanımına sunulmaktadır.

Amacımız

Siz değerli müşterilerimizin sağlığını %100 doğal içerikten oluşan ürünler ile korumayı ve güçlendirmeyi hedeflemekteyiz. Son teknoloji tesislerimizde tamamen hijyenik ortamda üretimlerimizi yapmaktayız. Kaliteli üretim yaparak siz değerli müşterilerimizin güvenini sağlarken uluslararası pazarda ülkemizi temsil etmek hedeflerimizi her geçen gün ileriye taşıyoruz. Müşteri memnuniyetine Bitkiden Doğal Yaşam ailesi olarak oldukça önem vermekteyiz. Üreticiden tüketiciye olan serüvende siz değerli müşterilerimizi ve çalışma arkadaşlarımızın memnuniyeti için çalışıyoruz. Sağlıklı yaşamın hayatımıza kattığı pozitif yönleri keşfedip kaliteli ve %100 doğal içerikli ürünleri siz değerli müşterilerimize sunmak bizim için oldukça önemlidir.

Ürün Çeşitlerimiz

Redexi White Care Beyazlatıcı Serum

Bitkiden Doğal Yaşam Ürünleri tarafından üretilen Redexi White Care Beyazlatıcı Serum içeriğindeki etken bileşenler ve özel bitki yağları yardımıyla cilt renk tonunun eşitlenmesine katkıda bulunduğu bilinmektedir. Aynı zamanda diz, dirsek, bölgelerindeki kararmaları önlemek için kullanılmaktadır. Ciltteki kararmalara karşı renk tonunu eşitlemektedir. Ciltte lekelerin oluşumunu önlemeye yardımcı olmaktadır. Cildin daha aydınlık ve ışıltılı olmasına katkı sağlar. Cildi çevresel etkilere karşı korur. Diz ve dirsek bölgelerinde kullanılabilmektedir.

Redexi Saç Bakım Serumu

Redexi Saç Bakım Serumu saçlarınızın sağlıklı bir şekilde hızlı uzamasına yardımcı olur. Aynı zamanda nem kaybına karşı saçlarınızın direncini artırmaktadır. Kısa zamanda saçınızda gözle görülür parlaklık, yumuşaklık ve canlılık vermeyi hedeflemektedir. Kırık oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Saçlarınızın daha hızlı uzamasına yardımcı olurken kepek oluşumunu en aza indirmeyi hedeflemektedir. Bitkiden Doğal Yaşam Ürünleri ailesi olarak Redexi Saç Bakım Serumunu günlük veya haftalık saç bakımında kullanılmasını tavsiye ederiz.

Redexi Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Şampuan

Saç köklerini besleyerek saç dökülmesini azaltırken saçlarınızın canlı, güçlü ve sağlıklı görünmesini sağlamaktadır. Yoğun saç dökülmelerine doğal içeriği ile tam koruma sağlamaktadır. Yoğun içeriği sayesinde saçınızı ve saçınızın derisini besleyerek saçlarınızın daha canlı, güçlü ve sağlıklı olmasını sağlamaktadır. Saç köklerinizi beslerken saçlarınızın uzamasına ve güçlenmesine yardımcı olur. Saçınızı onararak yıpranmalara karşı korumaktadır. Tüm bunların yanında kepeğe karşı koruma sağlamaktadır. Klasik Şampuana oranla içerisinde; daha güçlü bitkisel komplex bitki Özleri, provitamin B5, bitkisel keratin, E vitamini bulunmaktadır. Günlük kullanıma uygundur.

Redexi Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Komple Bakım Şampuanı

Günlük hayatımızda karşılaştığımız çevresel faktörler saçlarımızın kuru ve cansız görünmesine neden olmaktadır. Özellikle kadınlar tarafından tercih edilen saç boyaları ve saçların yüksek ısıya maruz bırakılması, saç telini zayıflatmakta ve saç dökülmesine yol açmaktadır. Redexi Saç Dökülmelerine Karşı Bitkisel Komple Bakım Şampuanı siz değerli müşterilerimiz için Bitkiden Doğal Yaşam Ürünleri tarafından saçınıza hak ettiği değeri ve bakımı yapmak için üretilmektedir. İçeriğindeki bitki özleri, provitamin, B5, bitkisel keratin ve E vitamini sayesinde saçlarınızı beslerken canlı ve parlak görünüme kavuşmasını sağlamaktadır.

Redexi Dökülmeye Karşı Şampuan

Saç dökülme problemi yaşayanlar için bitki özleri ile özel olarak hazırladığımız Redexi Dökülmeye Karşı Şampuan içerisindeki zengin bitki örtüleri, vitaminler ve aktifler sayesinde saçlarınızı dış etmenlere karşı korumaktadır. Düzenli kullanımda saç dökülmesini azalttığı klinik araştırmalarla kanıtlanmıştır. Bitkisel içeriği ile saçlarınızın daha sağlıklı, canlı ve parlak görünümlü olmasına yardımcı olmaktadır. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Bitkiden Doğal Yaşam Ürünleri tarafından saç sağlığınız için son teknoloji tesisimizde üretilmektedir.

Redexi Kids Güneş Kremi

Tamamen çocuklar için üretilen Redexi Kids Güneş Kremi bitkisel içeriği ile en kıymetliniz olan çocuklarınızı güneşten korumaktadır. Suya dayanıklılığı ile havuz veya denizde çocuklarınızı tam koruma ile gün boyunca korumaya devam etmektedir. Kolay emilimi sayesinde çocuklarınız rahatsız olmazken ciltte iz bırakmamaktadır. SPF 50+ UVB+ UVA koruması sayesinde çocuklarınız güneşin keyfini rahatça çıkartmaktadır. Bitkiden Doğal Yaşam Ürünleri ailesi olarak gün içerinde birkaç kez kullanım sağlamasını tavsiye etmekteyiz.

Redexi Leke ve Yaşlanma Karşıtı Güneş Kremi Spf50+

Siz değerli müşterilerimiz için Bitkiden Doğal yaşam Ürünleri tarafından üretilen Redexi Leke ve Yaşlanma Karşıtı Güneş Kremi Spf50+ sizi güneşin zararlı ışınlarından korurken yine güneşin zararlı ışınlarından dolayı meydana gelebilecek lekelenmelerin önüne geçmeyi hedeflemektedir. Cildi nemlendirirken UVA, UVB ışınlarına ve hava kirliliğine karşı cildi korumaktadır. Bu sayede çevresel faktörlerin cilde verdiği zararın önüne geçerek, erken yaşlanma belirtilerine engel olmaktadır. Gün içerisinde güneşte 10 dakika kaldıktan sonra kızarmaya başlıyorsanız, SPF50 değerinde bir güneş kremi bu süreyi sizin için 50 kat uzatır ve 500 dakika boyunca (10x50=500) kızarmadan ve güneşin zararlı ışınlarından korunabilirsiniz.

Redexi White Care Hassas Bölgeler İçin Beyazlatıcı ve Krem

Hassas cilt bölgelerindeki renk değişimini sorunlarına yardımcı olmak için doğal bitki özlerinden oluşan özel bir formülle üretilmektedir. Bu bölgelerde oluşan renk dengesizliğini, kararmayı gidermek ve daha estetik bir görünüm amaçlı kullanılan bitkisel bir kremdir. Redexi White Care Hassas Bölgeler İçin Beyazlatıcı ve Krem günlük kullanıma uygundur.

Redexi Gece ve Gündüz Kremi (24 Saat Bakım Seti)

Redexi Gece ve Gündüz Kremi 50 ml + 50 ml sivilce lekelerini gidermeye yardımcı olurken, doğum lekelerinide yok etmeyi sağlamaktadır. Aynı zamanda Güneş lekelerini gidermeye yardımcı olmaktadır. Cildinizi güneşten korurken ton eşitliği sağlamaktadır. Yaşlanma karşıtı olan Redexi Gece ve Gündüz Kremi sarkıklara karşı cildi korumaya yardımcı olmaktadır. Vücudun nem dengesi korumasını sağlamaktadır. Bitkiden Doğal Yaşam Ürünleri ailesi olarak günlük ve düzenli kullanım sağlamınızı tavsiye ederiz.

Redexi Biotin

Biotin normal saçın korunmasına, cildin korunmasına katkıda bulunmaktadır. Çinko ise bunların yanında tırnak sağlığına destek olmaktadır. Redexi Biotin çinko ve biotin içeren takviye edici gıdadır. 48gr 60 Tablet şeklinde satışa sunulmaktadır.

Redexi Hair Tonic

Hafif Formül Redexi Saç Bakım Spreyi saç dökülmesine engellemeye yardımcı olan ve yeni saç teli oluşumunu destekleyen aktif madde "Redensyl" içerir. "Redensyl" sac dökülmesini engellemeye yardımcı olurken yeni saç teli oluşumunu desteklemektedir. İçerdiği %100 bitkisel yağlar sayesinde saçı kökten uca kadar beslemektedir. Tüm saç tiplerinde kullanıma uygun formüle sahiptir. Saç tellerinin güçlenmesine yardımcı olmaktadır. Saça doğal canlılık ve parlaklık verir. Saça yoğunluk kazandırmaktadır.

Redexi Gündüz Bakım Kremi

Bitkiden Doğal Yaşam Ürünleri tarafından üretilen Redexi Gündüz Bakım Kremi yüzünüzü güneşin zararlı ışınlara karlı korumaya yardımcı olmaktadır. Hiyalüronik Asit sayesinde cildinize uzun süreli nem desteği sağlamaktadır. Gece cilt bakımı rutinlerinin ertesi sabahında kullanmak için idealdir. Yüz bakım kremlerinden etkili bir şekilde faydalanmak için uygun ürünler kullanmak oldukça önemlidir.

Redexi White Care Cilt Beyazlatıcı ve Leke Kremi

Redexi White Care Tüm cilt tipleri için uygundur. Özel formülüyle cilt yüzeyindeki lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olmaktadır. Günlük düzenli kullanımda daha canlı ve parlak, tek ton bir cilt görünümü sağlamaya yardımcı olur. Günlük kullanım için uygundur.

Redexi Göz Çevresi Bakım Kremi

Göz çevresine elastikiyet kaybı, ince çizgiler ve kırışıklıların azalması için bakım yaparken göz kenarında oluşan kırışıklıkların derinliğini azaltmaktadır. Düzenli kullanımda göz altı morluklarında gözle görülür azalma sağlamaktadır.

Redexi Gece Bakım Kremi

İçeriğindeki Hyalüronik Asit sayesinde cildinize uzun süreli nem desteği sağlarken cildinizi korur ve yaşlanma etkileri geciktirmeye yardımcı olmaktadır. Gece uyku süresince cildiniz hem dinlenirken hem de yenilenmeye devam etmektedir. Cilt bakımını sadece gündüz ile sınırlandırmayarak geceleri uyku halindeyken de sürdürebilmek için Redexi Gece Bakım Kremi kullanabilirsiniz. Gece kremleri kullanmak, yalnızca kuru ciltleri beslemek ve nemlendirmek için önemli değildir. Yağlı ciltler için gece kremi kullanımı da atlanmaması gereken bir bakım rutinidir. Tüm cilt tipleri gece bakım kremi kullanarak cilt bakımına destek olabilir.

Redexi Acne Care Yüz Yıkama Jeli (Akneye Eğilimli Ciltler İçin)

Akneli cilt tipleri için özel olarak geliştirilmiş Redexi Yüz Yıkama Jeli cildi derinlemesine temizler ve onarmaya yardımcı olmaktadır. İçeriğinde bitkisel aktifler sayesinde cildi makyajdan arındırır ve nemlendirirken ciltteki sebum dengesini düzenlemeye yardımcı olmaktadır.

Redexi Keratin ve Argan İçerikli Saç Bakım Yağı

Düzenli kullanımda saçınızı kökten uca beslenmesini saçlarınızın dökülmesini engellerken saçlarınızın sağlıkla hızlı uzamasına yardımcı olur. E, B1 ve B6 vitamin ihtiyacını karşılamaktadır. Aynı zamanda kepeğe karşı tam koruma sağlamaktadır.

Redexi Sıvı Propolis

Propolis bağışıklık sisteminizi dengelerken grip ve soğuk algınlığı için kullanılmaktadır. Uçuk tedavisi içinde kullanıldığı bilinmektedir. Aynı zamanda ağız ve diş sağlığı için kullanımı uygundur.

*Bütün ürünlerimiz dermatolojik olarak test edildikten sonra siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır.

Bitkiden Doğal Yaşam Ürünleri Ailesi Olarak Sağlıklı Günler Dileriz.