Yüklemeyi Kapat
  • ISO Sertifikalı Bir Kuruluştur

  • 1999'dan Beri

Nlife'ı Tanıyın

N LİFE

Bizi Tanıyın

Bitkiden Doğal Yaşam Ürünleri 2012 yılının sonunda güçlü ve yenilikçi vizyonuyla evlerinize misafir olmaya başlamıştır. 2016 yılında NLife ile sizlere daha güçlü, daha doğal ve daha kaliteli ürünler sunmak için başlayan bu serüven günümüze başarılı ve sağlam adımlarla gelmiştir. Siz değerli müşterilerimizin güveni ile devam ettirdiğimiz bu serüvende her geçen gün artan desteğiniz ile işimizi aşk ve tutku ile yapmaya devam etmekteyiz. Son teknoloji ve hijyenik ortamda üretilen doğal ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktan onur duyuyoruz. Bununla birlikte sizin verdiğiniz destek ile her geçen gün ürün kalemlerimizi genişletiyor, en iyisi ve en doğalını size sunmak için çabalıyoruz. Bitkiden Doğal Yaşam Ürünleri ailesi olarak NLife ile yeni bir soluk getirdiğimiz bu serüvenimizde fikir ve görüşlerinizi önemsiyor ve dikkate alıyoruz. Siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en doğal ürünleri sunmak için büyük bir şevk ile çalışıyoruz.

Sağlığınızı Önemsiyoruz

Bitkiden Doğal Yaşam Ürünleri ailesi olarak sağlığınızı önemsiyor ve sağlığınız için tutku ile çalışıyoruz. Alternatif tıbbın değerinin anlaşıldığı şu günlerde siz değerli müşterilerimizin sağlığını düşünüyor ve üretimlerimizi son derece dikkatli ve hijyenik yapıyoruz. Sizler için %100 doğal içerikli ürünler üretirken aynı zamanda şifa bulmanızı hedefliyoruz.

Ürün Çeşitleri

Bitkiden Doğal Yaşam Ürünleri’nin alt kuruluşu olan NLife bitkisel yağlar, krem çeşitleri, macun çeşitleri, %100 doğal içerikli bitki çayları, sirke çeşitleri, gilaburu nektarı, harnup özü, zeytinyağlı kudret narı ve karadut şerbeti olmak üzere 9 farklı kalemde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Bitkisel Yağ Çeşitleri

NLife Skin Butter Cilt Bakım Yağı 9 Yağ Karışımı Tüm Ciltler

NLife Skin Butter Cilt Bakım Yağı 9 Yağ Karışımı doğal yağ ile tüm cildimizin nem dengesinin korunmasına ve cilt kuruluğuna karşı bakım yapılmasına destek olması için geliştirilmiştir. Düzenli kullanıldığında leke ve izlerin giderilmesine destek olur. Cildin daha genç ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasına olanak sağlar. Tüm cilt tiplerine uygundur.

NLİfe Hair Butter Saç Bakım Yağı

İçeriğindeki yağlar; Hindistan cevizi, fındık yağı, susam yağı, tatlı badem yağı, shea butter, çam terebentine, argan yağı, sarımsak yağı ve buğday yağı sayesinde saçın kaybettiği nemi kazandırmaya yardımcı olur. Aynı zamanda kepek oluşumunu ve saç dökülmesini engellemeye yardımcıdır.

NLife Vov Butter Selülit ve Çatlak Jeli

İçeriğindeki Hindistan cevizi yağı, shea butter, kayısı çekirdeği yağı, biberiye yağı, portakal yağı, nar çekirdeği yağı, buğday yağı, avokado yağı ve caffeine sayesinde cildi nemlendirip harekete geçirerek çatlak ve selülitleri gidermeye yardımcı olur. Göbek, göğüs, kalça ve bacak bölgelerinde oldukça etkilisidir.

Çörekotu Yağı

Bitkiden Doğal Yaşam Ürünleri üretimi olan çörekotu yağı vitamin ve mineral açısından oldukça zengindir. Soğuk sıkım olarak üretilmektedir. Bunun sebebi ise çörekotunun içerisinde bulunan vitamin, mineral ve aktif maddelerin en yüksek seviyede siz değerli müşterilerimize ulaştırmak istememizdir. Çörekotu yağını cildiniz ve saçlarınız için kullanım sağlamanız mümkündür.

NLife Life Oil

Tamamen doğal yağlardan hazırlanmış içeriği ile vücudunuz için sayısız pozitif etkisi bulunan Life Oil, ciltteki çatlak görünüm izlerini ve cilt kusurlarını azaltmak için özel bir cilt bakım ürünüdür. Yaşlanma belirtileri ve nemsiz ciltler için destekleyicidir. Life Oil en az 3 ay boyunca günde iki kez dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanmalıdır. Karın, göğüs, bel, kalça, uyluk gibi çatlak görünümü izi oluşumuna yatkın bölgelere uygulanması özellikle tavsiye edilir.

Hindistan Cevizi Yağı

Aknelere sürülerek iyileşmesine yardımcı olur. Saç bitlerinin düşmanıdır. Siğillerin tedavisinde kullanılabilir. Aynı zamanda besin değeri açısından zengindir. Hormonları düzenlenmeye yardımcı olduğu bilinmektedir. Düzenli kullanımda kilo vermeye yardımcı olur. Hindistan cevizi yağını, koltuk altınıza ve ayaklarınıza doğal bir deodorant olarak kullanabilirsiniz.

Vücut ve Cilt Bakım Yağı

Bitkiden Doğal Yaşam Ürünleri bünyesinde %100 bitkisel yağlar ile hazırlanmıştır. Sizin ve bebeğinizin cildini nemlendirmeye, pişiklere karşı korumaya, vücudunuzda ve cildinizde oluşan cilt lekeleri ve çatlaklardan korunmanıza, pürüzsüz, canlı ve parlak sağlıklı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Yaşlanma belirtilerini, kırışık oluşumunu engellemeye yardım eder. Tüm vücudunuz için uygundur. Hızlı ve kolay emilir.

Tatlı Badem Yağı

Tatlı badem yağı kişisel bakım için sık kullanılan faydalı yağlardandır. Özellikle cildin ve saçın beslenmesi için kullanılan tatlı badem yağı, saçların sağlıklı uzamasını sağlarken saçları dipten uca besler. E vitamini açısından zengin olan tatlı badem yağı cilt ve saçları besler. Saçlara uygulandığında saçların parlamasını sağlar, dökülmeleri önler ve saç uzamasını hızlandırır. Bitkiden Doğal Yaşam Ürünleri olarak ürettiğimiz Nlife tatlı badem yağı ciltte meydana gelen çatlakların giderilmesine yardımcı olur. Kuru ciltlerin nem ihtiyacını karşılayarak, deride meydana gelen tahrişleri giderir. Yanık oluşmuş bölgelere tatlı badem yağı kullanıldığında, yanıkların iz bırakmasını önlemeye yardımcı olur. Pişik ve kaşıntı oluşan yerlere sürülürse çabuk iyileşme sağlanır. Cildin daha genç ve pürüzsüz görünmesini sağlar. Kirpik ve kaşlarda seyrelme varsa tatlı badem yağı kullanılabilir. Gebelik döneminde düzenli kullanımda çatlakları önlediği bilinmektedir. Kabızlığı gidermek için 1 çay kaşığı tatlı badem yağı tüketilebilir.

Kantaron Yağı

Bitkiden Doğal Yaşam Ürünleri olarak kullanımı tavsiye ettiğimiz kantaron antiseptik özelliğinden dolayı yarada mikrop oluşmasını önlemeye yardımcı olur. Yanıklarda yanık yarasını kısa sürede iyileştirerek yanık ağrısını da gidermeye yardım eder, yaraların mikrop kapmasını ve iltihap oluşmasını önlemeye yardımcı olur. Güneş yanıkları için de kantaron yağı faydalıdır, acı ve yanma hissini gidermeye ve yaralarda kısa süre içerisinde iyileşmeye yardım eder.

Krem Çeşitleri

Sivilce ve Leke Kremi

İçeriğindeki bitki özleri ve bitkisel aktif bileşenlerin besleyici ve koruyucu etkisi ile cilde parlaklık ve canlılık kazandırırken, içerdiği E vitamini cildin doğal yağ dengesini korumaya yardımcı olarak akne ve sivilce oluşumuna karşı cildi korumaya yardım eder.

Anti-Leke Kremi

Bitkiden Doğal Yaşam Ürünleri ailesi olarak cildinizi önemsiyoruz. İçerdiği bitkisel aktifler sayesinde cildin doğal yapısını ve doğal renk dengesini korumaya yardımcı olur. Çevresel faktörler, güneş ve yaşlanma ile oluşan cilt tekelerini engellemeye yardım eder. Kolay uygulanabilen yapısı ve içeriğindeki doğal nemlendirici E vitamini ve bitkisel aktifler ile cildin yumuşak ve esnek kalmasına, güçlenmesine yardım eder.

Saç Kremi

Bitkiden Doğal Yaşam Ürünleri bünyesinde üretilen NLife saç kremi geliştirilmiş özel formülü le saç ve saç derinize bakım yaparak saçınızın beslenmesine ve yıpranmış saç telinin onarılmasına yardımcı olur. Dış etkenlerden kaynaklanan yıpranmalara karşı saçınızı güçlendirerek yumuşak ve ipeksi bir görünüm kazanmasına yardım eder. İçeriğinde bulunan zeytinyağı ve bitki özleri sayesinde saçının kolay taranmasını sağlayarak saç dökülmesine karşı saçı korumaya yardımcı olur. Günlük kullanıma uygun formülize edilmiştir, temiz saça yeterli miktarda nazikçe masaj yaparak uygulayınız. Yağlı saçlarda kremli uyguladıktan sonra su ile durulanması tavsiye edilir.

Vücut Sıkılaştırıcı Krem

Vücut sıkılaştırıcı kremin içinde bulunan doğal yakıcılar derinizin altındaki yağ tabakasına nüfuz ederek buradaki yağların erimesine, derinizin daha da sıkılaşmasına ve vücudunuzun ideal görüntüsüne kavuşmasına yardımcı olur. Üstelik tamamen sağlıksız olan bu yağların yakılması daha sağlıklı bir vücuda sahip olmanızda büyük rol taşımaktadır. Nlife vücut sıkılaştırıcı kremin içinde bulunan mucizevi formül ürünün devamlı ve belirtilen oranlarda kullanılması halinde vücudunuzda bulunan fazla yağların her gün eriyip azaldığını ve gün geçtikçe vücudunuzun daha estetik bir görünüme kavuştuğunu fark edeceksiniz.

Göğüs ve Kalça Bakım Kremi

Göğüslerin sıkılaşmasını, dikleşmesini ve sarkmaların oluşumunu engellemekte etkilidir. Dermatolojik olarak test edilmiştir. E Vitamini ihtiyacını karşılayıp daha dolgun ve dik olmasını sağlayacaktır. Bitkisel yağlarla hazırlanmış ve E vitamini ile zenginleştirilmiştir. Paraben içermez. Sürülen bölgedeki cilt altı dokuyu toparlayarak hacim kazanması amaçlanır. Bu sayede daha dolgun ve daha büyük sonuçlar elde edilmesi sağlanır. Sarkmış bölgelerin toparlanmasına ve canlılık kazanmasına yardımcı olarak daha sağlıklı bir görünüm sağlar.

Macun Çeşitleri

Ballı Polenli Keçiboynuzlu Bitkisel Karışımlı Macun

Keçiboynuzu bağışıklığı güçlendirmeye yardımcı olmaktadır. Polen ise bağışıklık sistemini düzenlemektedir. NLife Ballı Polenli Keçiboynuzlu Bitkisel Karışımlı Macun sizler için titizlikle hazırlanmıştır.

Andız Zencefilli Macun

Andız pekmezi pek çok alanda kullanılmaktadır. Andız pekmezi enerji verici özelliğe sahip olduğu bilinmektedir. Zencefil sindirim sistemine yardımcı olma özelliğine sahiptir. NLife andız zencefilli macun günlük kullanıma uygundur. Tavsiye edilen miktarda kullanılması gerekmektedir.

Glikozsuz Zencefilli Macun

Bitkiden Doğal Yaşam Ürünleri olarak sağlığınız için glikoz kullanmıyoruz. Glikoz içermeyen %100 bal, andız pekmezi ve harnup pekmezi ile hazırlanmış ve zengin bitki karışımı ile desteklenmiştir. İçeriğinde bulunan zencefil ile sindirim sistemine yardımcı olma gücüne sahiptir. İçerdiği "zerdeçal" hafıza güçlenmesine yardımcı olur.

Glikozsuz Keçiboynuz Macunu

%100 bal ve pekmez karışımı ile bitki yaprak ve tohumlarının zenginleştirilmesi ile hazırlanmıştır. İçeriğinde bulunan Harnup pekmezi; kilo almaya, bağışıklık sistemini güçlendirmeye, hafızayı güçlendirmeye vb. yardımcı olduğu bilinmektedir.

Bitki Çayı Çeşitleri

Kış Çayı

Özellikle soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak tamamen doğal bitkilerden Bitkiden Doğal Yaşam Ürünleri tarafından sizler için üretilmektedir. Zencefil, Zerdeçal, Havlıcan, Hibisküs, Ihlamur, Toros Nanesi, Zahter Kekik, Kuşburnu, Adaçayı gibi bağışıklık sistemini güçlendirecek, vücuda güç ve kuvvet verecektir.

Kullanımı: Bir tutam kış çayı demlenerek isteğe bağlı şekerli veya şekersiz tüketilebilir.

Rezene & Anason Çayı

Rezene özellikle gaz problemlerinin giderilmesine yarar sağlar. Östrojen etkisi fazla olan rezene bitkisini meme, yumurtalık ve rahim kanseri olan ya da riski taşıyan kişilerin kullanılmaması tavsiye edilir. Aynı zamanda kereviz ve havuca alerjisi olan müşterilerimizin rezene içerikli ürünleri kullanmamasını tavsiye ederiz. Anason ise uyku verici özelliği ile bilinmektedir. Rezene & anasonun muhteşem birlikteliğini kullandığımız çayımız siz değerli müşterilerimizi rahat uykuya kavuşması için hazırlanmıştır, kullanımını tavsiye ederiz.

Milk Man Anne Sütü Artırıcı Çay

Bitkiden Doğal Yaşam Ürünleri olarak anne adaylarımız ve annelerimizin her zaman yanındayız. Bebeklerde doğumdan itibaren 2 yıl süre ile anne sütü çok önemli bir besindir. Özellikle ilk 6 ay anne sütü bebekler için çok önemlidir. Emziren anneler için tamamen doğal ve bitkilerden hazırlanmış özel formülüyle anne sütünü artırmaya, bebeklerde oluşan gaz problemini gidermeye yardımcı olur.

Sirke Çeşitleri

Elma Sirkesi

Elma sirkesi metabolizmayı hızlandırır. Aç karnına kullanılırsa zayıflamaya yardımcı olur. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Hazımsızlık şikayetlerini gidermeye yardımcı olur.

Alıç Sirkesi

Alıç sirkesi Kalp ve damar şikayetlerinin giderilmesinde yardımcıdır. Vücut direncini artırır, Cilde canlılık ver parlaklık kazandırır. Damar sertliğinin giderilmesinde yardımcı olur.

Enginar Sirkesi

Enginar sirkesinin karaciğeri desteklediği ve karaciğer yağlanmasına karşı karaciğerin korunmasına yardımcı olduğu bilinmektedir. Aynı zamanda kolesterolün düşürülmesine yardım eder. Hazımsızlığa fayda sağlar.

Böğürtlen Sirkesi

Böğürtlen sirkesi şekeri dengelemeye yardımcı olur. Göğüs ve solunum yolu şikayetlerini gidermeye yardım eder. Tansiyonu dengelemeye yardımcı olur. İdrar söktürücü etki gösterir. Bitkiden Doğal Yaşam Ürünleri ailesi olarak günde bir ölçü sirke kullanmanızı tavsiye ederiz.

Sabun Çeşitleri

Zeytinyağlı Defne Sabunu

Defne sabunu cilt lekeleri ve cilt hasarlarını onarıcı etkiye sahip olduğu bilinmektedir. Ergenlik sivilcelerine karşı etkilidir. Yara, çatlak, iltihap, su toplaması ve morarma gibi durumlarda defne sabununu düzenli kullanmak oldukça faydalıdır. Tamamen doğal ve bitkisel olan zeytinyağlı defne sabunu saç derisine uygulandığında saç derisindeki ölü hücreleri temizleyip saç derisinin nefes almasını ve rahatlamasını sağlar.

Ballı Keçi Sütlü Sabun

Bal el, vücut ve saç için kullanılabildiği gibi, bebekler için de güvenilirdir. Keçi sütü doğal bir nemlendiricidir. Cildin hızla yenilenmesine, canlı ve parlak görünüme kavuşmasını sağlar. Sivilce, akne, egzama ve mantar tedavisine yardımcı olur.

Kükürtlü Sabun

Kükürt ciltteki sivilceyi önemektedir. Aynı zamanda cilttin pH dengesini düzenleme özelliği ile bilinmektedir. NLife kükürtlü sabun günlük kullanıma uygundur.

Zeytinyağlı Kudret Narı

Kabakgiller familyasından; tırmanıcı, ince gövdeli, bir yıllık bir bitkidir. Yaprakları saplı ve el gibi parçalıdır. Meyvesi olgunlaşınca, birbirinden ayrılır. Meyveleri 8-15 cm uzunluğunda, 4-10 cm eninde üzeri çıkıntılı ve uçlara doğru sivricedir. Önce yeşil olan meyve, sonra olgunlaştıkça yavaş yavaş sarı ve nihayet altın sarısına dönüşür ve içinde 20 30 adet koyu kırmızı renkte nara benzer tohumları vardır. Geleneksel tedavide zeytinyağı ile karıştırılarak kullanılır.

Harnup Özü

İçerisinde bulunan organik asitler, mineral maddeler, zengin vitaminler ve yoğun kalsiyum olan keçiboynuzu özü önemli bit takviye edici gıdadır. Bitkiden Doğal Yaşam Ürünleri tarafından son teknoloji tesislerde üretilmektedir.

Gilaburu Nektarı

Vücutta bulunan fazla suyu attırmaya yardımcı olan gilaburu nektarı aynı zamanda cilt problemlerini iyileştirmeye de fayda sağlar, Ayrıca С Vitamini bakımından portakal-dan 10 kat daha zengindir.

Karadut Şerbeti

B1, B2, B3, C, K ve E vitamini açısından zengindir. Bu nedenle etkili bir antioksidandır. Tiamin, sodyum, niasin, potasyum yüksek değerli mineraller, bakır, demir, magnezyum, mangan, selenyum, çinko da içerir. Saçların ve dişlerin sağlıklı kalmasını sağladığı bilinmektedir.

Aloe Vera Güneşten Etkilenmiş Cilt için Nemlendirici Yatıştırıcı Jel

Yağsız yapısıyla özellikle ağda, epilasyon, duş, sauna, güneşlenme ve solaryum sonrasında cildi rahatlatır, ferahlatır ve nemlendirir. Cildin nemlenmesine, yağlanmasını azaltmaya, Gözenekleri sıkılaştırmaya, siyah noktaları gidermeye, Vücudun toxic maddelerden arınmasına yardım eder. Sivilce, kızarıklık, kaşıntının giderilmesine destek olur. Cilt üzerine masaj şeklinde uygulanır.

Slimtime Coffee

1 Fincan kaynamış suya 1 ölçek Slimtime Kahve ekleyelim. Sonrasında karıştırıp içime hazır hale getirelim. İsteğe göre yağsız süt veya kahve kreması eklenebilir. Günde 2 defa sabah ve akşam aç karnına tüketilmelidir. Kilo kaybı için kullanımı tavsiye edilmektedir.

Bitkiden Doğal Yaşam Ürünleri ailesi olarak sağlıklı günler dileriz.