+90 (388) 213 11 66

Select Language} 

Temizlik Ürünleri

Untitled-1 copy

2003 yılında kurulan ARTOS KİMYA Ltd. Şti Mutfak hijyeni, gıda hijyeni ürünleri, zemin ve bina temizlik ve bakım ürünleri, temizlik makine ve bakım ürünleri, sanayi kimyasalları, çamaşır hijyeni gibi alanlarda faaliyet gösteren firmamız, temizlik sektöründe bulunmanın önemi ve hassasiyeti ile davranarak, ilk olarak Avrupa Standartlarında üretim yapabilmek için İSO 9001-2008 belgesi ile kalitesini akredite etmiş ve prensip olarak kaliteden taviz vermeden üretim yapmayı ilke edinmiştir.
Tecrübeli ve alanında uzman kadrosuyla çalışmalarına devam eden firma 2009 yılında yurt dışına açılmış ihracatları ile hem ülke ekonomisine katkı sağlamış hemde firma kaynaklarını sağlamlaştırmıştır.
KALİTE POLİTİKAMIZ…
Çevre ve insan sağlığına uygun kaliteli ürün üretmeyi, dürüst, ilkeli ve bilinçli çalışmayı hatasız iş anlayışını ve iş ahlakını, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak kalite seviyesini sağlamak, bütün personelimizle birlikte kalite politikamızdan ödün vermeden çalışmak ve sektörümüzde lider olmayı amaçladık…
Yaşadığınız ortamı daha hijyenik ve temiz kılmak dileğimizle…

 

e-katalog copy