+90 (388) 213 11 66

Select Language} 

Misyon

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ve güveni ön planda tutarak insan sağlığına yararlı, yüksek kalite standartlarında ürünler üretmek.

“İnsanoğluna Sunulan Mucize…”

İnsanoğlu çağlar boyunca doğaya olan ilgisi, sağlık ve tedavi çaresi olarak bitkilere başvurdukları günümüze ulaşan eski eser ve yazıtlardan bilinmektedir. Bitkilerin sağlık ve tedaviye destek olarak kullanılması anlayışı yıllardır “doğaya dönüş” akımı ile gelişmiş ve son dönemlerde bitkilerin etkisine ilişkin kanıtlar sağlayan ve ana etken maddeleri kesin rakamlarla ortaya koyan çok sayıda bilimsel çalışma ile sağlam temellere dayandırılmıştır.

Günümüzde artık insan sağlığında bitkisel ürünlerin yerinin tartışılmaz olduğu; kullanmakta olduğumuz tedavi ve sağlık protokollerine yardımcı ve tamamlayıcı bir destek alan oluşturduğu kabul edilmektedir.

Bitkisel ürünler pratikte, yumuşak ve derinlemesine bir etkiyle doğal savunma metabolizmasını, etkileyerek sağlık dengesini doğru yönde düzenleyebilmekte; uzmanların yönlendirmesiyle önerilen ve kullanılan bitkiler günümüzün sağlık sorunlarının tedavisine destek olabilmektedir.